MŪSŲ PROJEKTAI

darbas.IT

Sukurtas internetinis portalas, kuris pretenduoja tapti vienu iš stipriausių IT darbo skelbimų portalu Lietuvoje. Taip pat, prie internetinio puslapio sukurtas ir Facebook puslapis, kuris projektui turėtų padėti tapti populiariu internete.

Skaityti plačiau

BMW skelbimai

Sukurtas logotipas ir kartu visas internetinis portalas, kuriame galima bus pardavinėti bmw 730 ir kitų modelių automobilius. Portalas veikia skelbimų talpinimo principu (už kiekvieną skelbimą yra apmokama).

Skaityti plačiau

Russian TOXIC

Sukurtas visas įvaizdžio paketas ir verslo planas naujo naktinio klubo Russian TOXIC steigimui Vilniuje. Taip pat, sukurtas ir Facebook puslapis, kuriame klientas turėtų rasti pagrindinę informaciją apie naktinį klubą.

Skaityti plačiau

Hardbass.lt

Sukurtas naujas e-sporto, muzikos ir pramogų portalas. Kartu su moderniu portalu sukurtas ir informacinio pubūdžio diskusijų forumas. Kviečiame apie projekto veiklą diskutuoti ne tik Lietuvių kalba.

Skaityti plačiau

Jauki aplinka

Sukurtas logotipas aplinkos tvarkymo darbų įmonei. Kartu su logotipu – sukurta ir itin išvaizdi bei funkcionali interneto svetainė, kuri gali būti skirta internete pristatyti savo siūlomas paslaugas ar prekes.

Skaityti plačiau

LIŪTAI

Sukurtas internetinis žaidimas LIŪTAI MAFIA ONLINE. Pritaikytas žaisti iOS ir Android platformoje. Žaidimo tikslas: pažinti lankytiniausias vietas Lietuvoje, rasti naujų realių pažinčių ir padėti vienas kitam pakliuvus į bėdą.

Skaityti plačiau

IDEA WEBGROUP

Sukurta svetainė, kuri gali būti panaudota naujos įmonės steigimui. Įmonė turėtų teikti interneto svetainių nuomos paslaugą. Prie svetainės pridedami ir vienos pasaulinės dizaino studijos verslo asmenų kontaktai.

Skaityti plačiau

7G

Sukurta internetinė parduotuvė ir įvaizdžio internete paketas. Internetinė parduotuvė skirta prekiauti sporto-maisto papildais internete. Pasirūpinta Lietuvos papildų tiekėjais, todėl galima pradėti prekiauti iš karto.

Skaityti plačiau